Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Kainuosen Environmental Technoiogy (Langfang) Co.,Ltd. yan.filters@gamail.com

Aktualności

Uzyskaj wycenę
Dom - Aktualności - Koparka wymienia filtr powietrza więc na co zwracać uwagę?

Koparka wymienia filtr powietrza więc na co zwracać uwagę?

September 1, 2021

Nie ma konserwacji koparki, co bezpośrednio wpływa na żywotność maszyny.Wkład filtra powietrza jest jak punkt kontrolny, w którym powietrze dostaje się do silnika koparki.Odfiltruje zanieczyszczenia i cząstki, aby zapewnić normalną pracę silnika.Jakie są środki ostrożności podczas czyszczenia i wymiany wkładu filtra powietrza koparki?

Przed serwisowaniem wkładu filtra powietrza należy najpierw wyłączyć silnik i upewnić się, że dźwignia bezpieczeństwa znajduje się w pozycji zablokowanej.Jeśli silnik zostanie wymieniony i oczyszczony podczas pracy, kurz dostanie się do silnika.

 


Środki ostrożności przy czyszczeniu wkładu filtra powietrza koparki:

1. Podczas czyszczenia wkładu filtra powietrza należy pamiętać, aby nie używać śrubokręta ani innych narzędzi do zdejmowania pokrywy obudowy filtra powietrza lub zewnętrznego wkładu filtra.

2. Nie demontuj wewnętrznego wkładu filtra podczas czyszczenia, w przeciwnym razie dostanie się kurz i spowoduje problemy z silnikiem.

3. Podczas czyszczenia wkładu filtra powietrza nie uderzaj nim ani nie uderzaj nim niczym ani nie pozostawiaj wkładu filtra powietrza otwartego przez dłuższy czas podczas czyszczenia.

4. Po oczyszczeniu należy potwierdzić stan użytkowania materiału filtracyjnego, uszczelki lub gumowej części uszczelniającej wkładu filtrującego.Jeśli jest uszkodzony, nie można go używać.

5. Po oczyszczeniu wkładu filtrującego, sprawdzając lampą, czy na elemencie filtrującym są małe otwory lub cienkie części, należy go wymienić.

6. Za każdym razem, gdy element filtrujący jest czyszczony, usuń oznaczenie czasu czyszczenia z zewnętrznej osłony zespołu filtra powietrza.

Środki ostrożności przy wymianie wkładu filtra powietrza koparki:


Gdy element filtrujący koparki został oczyszczony 6 razy, gumowa uszczelka lub materiał filtracyjny jest uszkodzony itp., element filtrujący powietrza należy wymienić na czas.Podczas wymiany należy zwrócić uwagę na następujące punkty.

1. Pamiętaj, że przy wymianie zewnętrznego wkładu filtrującego należy w tym samym czasie wymienić również wewnętrzny wkład filtrujący.

2. Nie używać uszkodzonych uszczelek i elementów filtrujących z uszkodzonymi materiałami filtracyjnymi lub uszczelkami gumowymi.

3. Nie można stosować podrabianych elementów filtrujących, ponieważ efekt filtrowania i uszczelnienia są stosunkowo słabe, a kurz po wejściu uszkodzi silnik.

4. Gdy wewnętrzny wkład filtra jest uszczelniony lub materiał filtra jest uszkodzony lub zdeformowany, wymień części na nowe.

5. Należy sprawdzić, czy część uszczelniająca nowego wkładu filtrującego przylega do kurzu lub plam oleju, jeśli takie występują, należy go wyczyścić.

6. Podczas wkładania wkładu filtrującego, jeśli guma na końcu puchnie lub zewnętrzny wkład filtrujący nie zostanie dociśnięty w prawidłowej pozycji i dociska osłonę do sprzączki, istnieje ryzyko uszkodzenia osłony lub obudowy filtra .