Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Kainuosen Environmental Technoiogy (Langfang) Co.,Ltd. yan.filters@gamail.com

Element filtrujący ze stali nierdzewnej

Filtr powrotny oleju odgrywa kluczową rolę w Twoim systemie.

Uzyskaj wycenę
jakość Element filtrujący ze stali nierdzewnej Usługa
Dom - Usługi - Element filtrujący ze stali nierdzewnej

Element filtrujący ze stali nierdzewnej

 • Użycie filtra zwrotnego

  Użycie filtra zwrotnego

  Filtr powrotny oleju wykonany z aluminium, tworzywa sztucznego lub stali stosowany do montażu rurociągu lub montażu zbiornika jest zwykle jedynym zabezpieczeniem układu hydraulicznego.

  Bezpłatna wycena
 • Przepływ pracy filtra powrotnego

  Przepływ pracy filtra powrotnego

  Filtr powrotny oleju spełnia zadanie filtrowania płynu i zapobiegania przedostawaniu się cząstek do układu z zewnątrz lub przedostawaniu się do układu z powodu wewnętrznego zużycia elementów.

  Bezpłatna wycena
 • Ochrona systemu filtrów

  Ochrona systemu filtrów

  Filtr powrotny oleju jest ważną częścią każdego układu hydraulicznego.

  Bezpłatna wycena

Filtr oleju powrotnego może skutecznie usunąć zanieczyszczenia wprowadzone z powodu całkowitej awarii komponentów lub konserwacji rur układu lub elastycznych rur, aby zapewnić powrót czystego płynu do zbiornika paliwa i jeszcze bardziej wydłużyć żywotność Twój system i płyn. Filtr powrotny może wytrzymać większe natężenie przepływu zmienia się bez uszkodzenia lub awarii komponentów. Pozwala to na wyższą wydajność systemu i niższe koszty. Aby uniknąć „pęcherzyków” w zbiorniku na ciecz, rura powrotna musi znajdować się poniżej poziomu cieczy w zbiorniku na ciecz. Zgodnie z ogólną „zasadą kciuka”, odległość między dnem zbiornika a końcem rury powrotnej oleju powinna być większa niż 2 do 3 razy średnica rury.

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.