Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
Kainuosen Environmental Technoiogy (Langfang) Co.,Ltd. yan.filters@gamail.com

Filtr hydrauliczny

Filtr hydrauliczny chroni elementy układu hydraulicznego przed uszkodzeniem spowodowanym przez olej w postaci cząstek stałych lub inne zanieczyszczenia płynu hydraulicznego podczas użytkowania.

Uzyskaj wycenę
jakość Filtr hydrauliczny Usługa
Dom - Usługi - Filtr hydrauliczny

Filtr hydrauliczny

 • Chroń układ hydrauliczny

  Chroń układ hydrauliczny

  Filtracja oleju hydraulicznego to jedyne rozwiązanie, które pozwala wyeliminować zanieczyszczenia w używanym płynie.

  Bezpłatna wycena
 • Struktura filtra hydraulicznego

  Struktura filtra hydraulicznego

  Większość filtrów hydraulicznych to urządzenia cylindryczne z otworami wejściowymi i wyjściowymi płynu po przeciwnych stronach filtra.

  Bezpłatna wycena
 • Niebezpieczeństwa związane z zanieczyszczeniem olejem hydraulicznym

  Niebezpieczeństwa związane z zanieczyszczeniem olejem hydraulicznym

  Olej hydrauliczny to najważniejsza część każdego układu hydraulicznego.

  Bezpłatna wycena

Znaczenie filtracji oleju hydraulicznego:
Przez długi czas nie zwracano uwagi na filtr oleju hydraulicznego lub filtr oleju hydraulicznego.Ludzie myślą, że jeśli nie ma problemu z urządzeniami hydraulicznymi, nie ma potrzeby sprawdzania oleju hydraulicznego.Problemy dotyczą głównie tych aspektów:

1. Nieuwaga i niezrozumienie techników zarządzania i konserwacji;

2. Uważa się, że nowo zakupiony olej hydrauliczny można dodać bezpośrednio do zbiornika oleju bez filtrowania;

3. Czystość oleju hydraulicznego nie jest związana z żywotnością elementów hydraulicznych i uszczelek oraz awarią układu hydraulicznego.

W rzeczywistości czystość oleju hydraulicznego bezpośrednio wpływa na normalną pracę urządzeń hydraulicznych.Odpowiednie badania wykazały, że 80% do 90% awarii pras jest spowodowanych zanieczyszczeniem układu hydraulicznego.główny problem:

1) Gdy olej hydrauliczny jest silnie utleniony i brudny, wpłynie to na działanie zaworu hydraulicznego, a zawór utknie, a rdzeń zaworu szybko się zużyje;

2) Gdy olej hydrauliczny zostanie utleniony, zemulgowany i wystąpi zanieczyszczenie cząstkami, pompa olejowa ulegnie awarii z powodu kawitacji, korozji miedzianych części pompy olejowej i niewystarczającego smarowania ruchomych części pompy olejowej, a nawet pompy Spłonie;

3) Gdy olej hydrauliczny jest brudny, żywotność uszczelek i prowadnic zostanie znacznie skrócona;


Przyczyny zanieczyszczenia oleju hydraulicznego:

1) Tarcie ruchomych części, wpływ przepływu oleju pod wysokim ciśnieniem;

2) Zużycie uszczelek i prowadnic;

3) Substancje woskowe powstałe w wyniku utleniania oleju hydraulicznego i innych zmian jakościowych.


Prawidłowy sposób utrzymania czystości oleju hydraulicznego:

1) Układ hydrauliczny musi być wyposażony w niezależny, wysoce precyzyjny system filtrów obiegowych i precyzyjny filtr powrotny oleju;

2) Podczas wymiany oleju nowy olej należy przefiltrować, a następnie dodać do zbiornika oleju i należy uważać, aby uniknąć wtórnego zanieczyszczenia;

3) Ściśle kontroluj temperaturę oleju, normalna temperatura oleju powinna być kontrolowana na poziomie 40 ~ 45 ℃;

4) Regularnie sprawdzaj czystość i jakość oleju hydraulicznego;

5) Wymieniaj wkład filtra w odpowiednim czasie co dwa do trzech miesięcy, gdy filtr alarmowy.

Dobór precyzji filtra i wkładu filtracyjnego powinien uwzględniać równowagę ekonomii i technologii.Stosowanie naszych produktów do filtracji oleju hydraulicznego może bardzo dobrze rozwiązać tę sprzeczność.W razie potrzeby ulepsz istniejący system filtrów i zastosuj bardziej precyzyjny element filtrujący, aby zmniejszyć awarię prasy z powodu nieczystego oleju hydraulicznego.

 

Jak wymienić i wyczyścić filtr oleju hydraulicznego
Filtry oleju hydraulicznego są powszechnie stosowane w stacjach hydraulicznych i układach hydraulicznych.Po pewnym okresie użytkowania, ponieważ filtry oleju hydraulicznego są zablokowane przez plamy wewnątrz oleju hydraulicznego, należy je regularnie czyścić, aby uzyskać określony efekt filtrowania.

Jeśli materiał filtra oleju hydraulicznego jest wykonany z siatki metalowej lub siatki miedzianej, można go nasączyć przez pewien czas naftą, a następnie usunąć zatkany brud przez wiatr.

Jeśli materiałem filtra oleju hydraulicznego jest włókno szklane lub papier filtracyjny, nie można go wyczyścić, a czyszczenie nie będzie skuteczne.W takim przypadku należy wymienić nowy filtr oleju hydraulicznego.

Jak wymienić filtr oleju hydraulicznego?

Jeśli jest to filtr ssący, jest wbudowany filtr i filtr zewnętrzny.Wbudowany filtr należy przepompować, aby wymienić filtr poniżej;śruby na zewnątrz filtra są usuwane bezpośrednio z zewnątrz, a filtr jest wyjmowany.Jednocześnie olej jest blokowany przez zawór zwrotny i nie wypływa.To bardzo wygodne.

Jeśli jest to filtr powrotny, można go bezpośrednio wymienić.

Kainuosen Filter to profesjonalny producent filtrów.Produkujemy i wymieniamy różne markowe elementy filtracyjne, takie jak PALL, HYDAC, ARGO, LEEMIN, PARKER, itp. Od wielu lat specjalizujemy się w tej dziedzinie na serie filtrów olejowych, serie filtrów powietrza, serie filtrów wodnych oraz inne wysokiej jakości i niedrogie produkty.

Przykładowa wystawa

Nasze usługi obejmują wszystkie branże i docierają do wszystkich zakątków świata, możemy wykonać dla Państwa wszelkiego rodzaju produkty według Państwa projektu.